Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz

Novinky

Jarní inspirace

Oslavte příchod jara a nechte se inspirovat jarními dekoracemi z našeho e-shopu. 

Jarní dekorace pro všechny

Jarní dekorace a originální výzdoba vašeho domova potěší nejen vás, ale také návštěvu. Podívejte se, jak vytvořit výzdobu, která udělá váš domov veselejší a barevnější.

Jaro s Dekor-ribbons.cz v časopisu Profi Florista

I letošní jaro publikujeme v respektovaném časopise Profi Florista naši jarní a velikonoční nabídku dekorací. Seznamte se s novinkami.

Vánoční dekorace pro letošní sezónu

Připravili jsme pro vás celou paletu novinek v sekci vánočních dekorací. Podívejte se, co máme aktuálně nového v nabídce.

Jak využít barev chilli papriček a sladit barevně květináč? Tipy a triky...

Chilli papričky a jejich překrásné barevné kreace patří neodmyslitelně ke konci léta a typicky podzimním měsícům. Hrají všemi barvami, a proto je můžete využít třeba k barevnému oživení interiéru vašeho domova. Jak na to? Mrkněte na náš článek

Podzimní proutěné věnce jako dekorace na dveře

Podzimní věnec z proutí a listí, zdobený překrásnou stuhou. Jak málo stačí k tomu, aby vaše bydlení získalo ryze podzimní atmosféru.

Více v našem článku

Letní novinky v našem e-shopu

Spousty nových stuh, stužek, svatebních dekorací a překrásných sušených rostlin a květů, které oživí každou vaši aranži. 

Návod na růže ze saténové stuhy

Svatby jsou v plném proudu a nevěstě nesmí chybět krásná svatební kytice. Není nutné, aby byla vždy z živých květů. Podívejte se na návod jak vytvořit saténové růžičky, ze kterých můžete následně složit celou kytici.

Hravé letní dekorace z produktů Dekor – ribbons

Léto je v plném proudu a vy nevíte co s volným časem? Ozdobte si domov krásnými květinovými dekoracemi z našich produktů.

Jarní dekorace z produktů Dekor-ribbons.cz

Cítíte tu vůni? Jaro je opět tady! Příroda se pomalu mění z šedých nudných odstínů do krásných pestrých barev. Než se tak stane, pomozte jí krásnými dekoracemi z našich produktů.

1 2 3 4 Další