Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz

Dekorace na svatební stůl

Svatební tabule by měla ladit s barvami a stylem celé svatby. Kouzlit se dá i s maličkostmi. Vždy by však mělo platit, že na svatební tabuli nesmí chybět květiny, ubrousky, dekorační látky a další rozmanité svatební dekorace.

Dekorace č. 1 – Pokud na žádném stole nesmí chybět květiny, pak pro vás máme tip na krásnou ozdobnou skleničku/vázu ve venkovském stylu. Vezměte si pruh jutové stuhy s krajkou a ustřihněte potřebnou délku tak, aby omotala celou sklenici. Stuhu přilepte pomocí lepidla na sklo – textil nebo pomocí tavné pistole. Následně sklenici převažte ještě jutovým provázkem kolem stuhy i kolem hrdla. Samotnou květinu, která bude ve váze, můžete taky svázat pomocí jutového provázku. Aby sklenice ladily se stolem, doprostřed můžete položit pruhy jutového pásu.

 

Dekorace č. 2 – Na svatební tabuli nesmí chybět ani ubrousky. Použít můžete například látkové a svázat je pomocí pruhu papíru o průměru přibližně 4 cm podle velikosti ubrousku. Papír slepte konci k sobě a na spoj přicvakněte dekoračního motýlka s perličkami, tak aby celý spoj zakryl.

 

Dekorace č. 3 – Neodmyslitelnou součástí tabule jsou také jmenovky. Použít můžete buďto jmenovky na stůl nebo také na skleničku opět ve tvaru motýlka. Na jedno křídlo motýlka pak napište jméno hosta.


Publikováno dne 3. 6. 2019

« Zpět