Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz
  • Domů
  • Novinky
  • Hravé letní dekorace z produktů Dekor – ribbons

Hravé letní dekorace z produktů Dekor – ribbons

Když se řekne umělá květina, většina z nás si představí nevzhlednou plastovou věc neurčité barvy. O dnešních umělých květinách to již ale neplatí, jsou k nerozeznání od těch živých. Dekorace z nich vypadají velmi vkusně a elegantně. Nevyžadují údržbu a vydrží krásné velmi dlouho. Popusťte uzdu své fantazii a vytvořte si jedinečné dekorace z produktů Dekor – ribbons.

V našem e-shopu najdete veškerý potřebný materiál pro výrobu květinových vazeb. Základní pomůcky, které budete potřebovat, jsou nůžky a tavná pistole.

Dekorace můžete vyrobit například z proutěného materiálu. Krásně vypadají proutěné košíky nebo věnce, na které přilepte tavnou pistolí či jinak připevněte barevné umělé květy magnolie, jiřiny, pryskyřníku nebo pěnových růžiček. Dekoraci vkusně doplňte například ratanovými kuličkami, dřevěnými motýlky a barevnými stuhami.

Velmi oblíbené jsou elegantní a moderní květinové vazby ve vázách a květináčích. Pro to, aby trávy a květiny uvnitř dobře držely, je nejvhodnější do vázy vložit aranžovací hmotu Florex. Do ní už pak podle libosti zapichujte například větvičky z proutí, umělé listy, trávy, květiny a celou dekoraci doplňte barevnými stuhami. Fantazii se meze nekladou, tak hurá na to!

Publikováno dne 19. 7. 2019 

« Zpět