Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz

Inspirace pro vaše podzimní dekorace

Milujeme podzim. I přes místy pochmurné počasí je to období, které nás svými pastelovými přírodními barvami spolehlivě zahřeje na duši. Podzim je ideální období na dlouhé procházky v přírodě, která nás nabíjí energií a inspirací.

Chcete-li si však svůj kousek podzimu přinést i do vaší domácnosti a pustit se do výroby podzimních dekorací, nemusíte vždy podnikat dlouhé výpravy.

Připravte se na podzim, je za dveřmi.

Zavěšovací podzimní dekorace

Aktuální nabídku zavěšovacích dekorací tvoří zejména různé lístky s podzimními barvami. Jsou super na dveřích nebo zavěšené v oknech. Neustále máte na očích padající listí a překrásné pastelové barvičky.

Nalepovací podzimní dekorace

Nalepovací dekorace z naší nabídky jsou převážně z dřeva nebo filcu. Obsahují nalepovací terčík, díky němuž dekoraci snadno přilepíte téměř kamkoliv. Oblíbeným podzimním motivem jsou nalepovací ježci a sovičky.

Podzimní dekorace od vazeb a aranžmá

Nabídku podzimních dekorací doplňují ty, které můžete s přehledem použít v každé podzimní suché nebo květinové vazbě. Budou příjemným doplňkem, který dodá překrásné pastelové barvy. Oblíbené jsou zejména skelety listů, které jsou v krásném kontrastu s živými květy.

« Zpět