Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz
  • Domů
  • Novinky
  • Jarní dekorace z produktů Dekor-ribbons.cz

Jarní dekorace z produktů Dekor-ribbons.cz

Tak jako jaro přináší v přírodě barevnost, svěžest a nový nádech, tak mohou tento pocit do vašeho interiéru vnést i jarní dekorace. Zapojte svou kreativní mysl, stejně jako naše zákaznice, která pravidelně vytváří dekorace z našich produktů, a zkrášlete si dům či byt.

K dekorování můžete použít nepřeberné množství našich produktů jako například sisalové vlákno, různé dřevěné a květinové dekorace, stuhy, věnce a další jarní ozdoby. Pojďme na to!

 

Dekorace č. 1 – Krásné jarní stromečky, které jsou zasazené do květináčů vystlaných barevným sisalovým vláknem. Koruna stromu je vytvořená z proutěné koule, ke které jsou připevněny pestrobarevné umělé tulipány a další květiny. Použít můžete například květy z větvičky smilu a pro vyplnění volných míst také dřevěné květiny. Celistvost stromům dodávají bílí motýli a dekorační stuhy.

Jarní dekorace

Dekorace č. 2 – Květina zasazená v ozdobném květináči ve tvaru vejce dodá vašemu interiéru jarní nádech. Doplněna je o krásné umělé květy (použít můžete například jiřinu), mašli ze saténové stuhy a barevná peříčka. Jarní vzhled dekoraci dodává také dřevěný zajíček.

Jarní dekorace

Dekorace č. 3 – Květináče plné jara, to je dekorace vhodná do bytu i ven. Do květináče zasaďte například azalku a kolem horní hrany přilepte ozdobnou filcovou trávu. Do hlíny zapíchejte větvičky vrby jívy a na ně přilepte malé umělé květy, třeba z naší větvičku smilu. Do květináče posaďte dřevěného zajíčka a přidat můžete ještě ozdobnou jarní stuhu.

 Jarní dekorace

Dekorace č. 4 – S krásným dekoračním věncem už vaše dveře nebudou prázdné a nudné. Na proutěný základ věnce připevněte malé dřevěné motýlky, umělé květiny podle vaší fantazie a dospod přilepte velkou mašli z atlasové stuhy. Obvod věnce ozdobte jemnou umělou kapradinou či jinou zelenou trávou.

Jarní dekorace

Publikováno dne 17. 4. 2019

« Zpět