Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz
  • Domů
  • Novinky
  • Jaro s Dekor-ribbons.cz v časopisu Profi Florista

Jaro s Dekor-ribbons.cz v časopisu Profi Florista

Stejně jako na podzim a v zimě jsme i letošní jarní sezóně vyšli vstříc a vybavili se spoustou nových doplňků a dekorací na přicházející jaro a především Velikonoce. Překrásný svátek plný úžasných regionálních tradic, který si zaslouží oživit něčím pěkným.

Jarní vydání časopisu Profi Florista již tradičně vystavuje námi nabízený sortiment dekorací a doplňků pro floristy a aranžéry. Nejinak tomu je letošní jaro. Podívejte se na nejnovější článek, který je věnován námi prodávaným výrobkům a aranžím s jarní a velikonoční tematikou.

Jednoduché jarní a velikonoční dekorace

Nádhernou jarní dekoraci, která bude zdobit váš stůl a interiér, nemusíte za každou cenu vytvářet jen z čerstvých květů. V jarních aranžích můžete libovolně kombinovat živé květy a nabízet vašim zákazníkům i trvanlivější formu dekorace, kterou jistě ocení.

Redaktoři časopisu Profi Florista využili celou škálu našich jarních dekorací a vytvořili skutečně překrásné aranže, které jsme si prostě zamilovali.

 Obr. 1 - Velmi jednoduchá aranže  klasického proutí, která je osazena dvěma malými věnečky. Celá aranže je propletena kokosovým provazem a doplněna umělými kvítky macešek. Pro celkové odlehčení je celá aranže doplněna jemnou tenkou stužkou.

OBR. 1

Obr. 2 - Geniálně jednoduchý věneček z drobných klacíků, doplněný březovou kůrou. Pro přízdobu jsou opět použity umělé květy macešek. Překrásný věneček na vstupní dveře.

OBR. 2

OBR. 3 a 4 - Nádherný věnec, který je lemovaný snopky drobných jemných větviček. Vnitřní část věnce je vyplněna bochánkovým mechem, lýkovými mašličkami a čepičkami žaludů. K doplnění věnečku jsou použity naše dřevěné kytičky různých tvarů. Na další fotce  se můžete podívat na tvorbu základu tohoto věnce.

OBR. 3

OBR. 4

 

OBR: 5.  - Doslova obří ptačí hnízdo, které je spleteno z jarních vrbových proutků. Na přízdobu horního okraje jsou použity navlékané buxusové lístky. Doplňuje je lněná stužka s motivem ptáčků. Hnízdo je dále zdobeno živými květy tulipánů a narcisů v ampulích s výživou pro delší živostnost. Do hnízda si u nás můžete objednat i umělá a krásně kropenatá vajíčka.

OBR. 5

OBR. 5

OBR. 5

 

OBR. 6. - Na jednom z předešlých věnců bylo znázorněno využití našich dřevěných kvítků. Použít je ale můžete i trochu jinak. Stačí je přilepit na dekorativní drátek a doplnit delší úzkou stužkou. Vypadá to fenomenálně a skvěle doladí každou jarní kytici. V této aranži je doplněn o větvičky olše lepkavé, čerstvými květy tulipánů, narcisů a výraznou zelenou kapradinou.

OBR. 6

OBR. 6

OBR. 7. - Opetovně velmi jednoduchá aranže, kterou máte hotovou za malou chvíli. Základ tvoří náš oblíbený věneček z dřevěných klacíků, který je lemován okrajem z buxusových lístků navlečených na provázku nebo drátu. Je doplněn plátky březové kůry a dlouhými úzkými stužkami. Velmi jednoduchý věneček, který můžete libovolně doplnit živými, sušenými nebo umělými květy.

OBR. 7


OBR. 8 - Základ této dekorace je věnec ze sena, který si můžete velmi snadno vytvořit i sami. Stačí položit na podložku seno a omotat jej do válečku režným provázkem. Poté tento váleček upravíte do požadovaného tvaru – nemusí se jednat nutně o kruh, můžete vytvářet i další atypické tvary. Na stejném režném provázku jsou nalepeny naše dřevěné kytičky, které jsou v této aranži spuštěny přesně středem věnce.

K doplnění věnce jsou dále použity plastová vajíčka v šedé barvě, překrásné úmělé květy dřínu a šedá stužka. Jemné, smyslné a každopádně netradiční. Na dalších fotkách se můžete podívat na další možnosti využití režného provázku s přilepenými kvítky. Můžete je libovolně obarvit a dělat rozličné aranže.

OBR. 8

OBR. 8

OBR. 8


OBR. 9 - Věneček z klacíků je univerzální dekorace a nabízí velmi rozmanité možnosti použití do vašich jarních aranží. V tomto případě je doplněn o kousky březové kůry, pírka a umělými kropenatými vajíčky. Celý věneček doplňuje tenká úzká žlutá stužka.

OBR. 9

« Zpět