Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz

Juta - skvělý doplněk i ozdoba

Pokud toužíte po jednoduché a zároveň stylové výzdobě, sáhněte po materiálu z juty. Ta se díky  svému přírodnímu vzhledu skvěle hodí jako dekorační textilie, ozdoba na floristické zboží či jako skvělý doplněk při tvoření  různých aranžmá. V kombinaci s bílou krajkou pak dokonale ozdobí nejen stůl svatebčanů. 

Juta všude, kam oko dohlédne 

Využití juty je opravdu různorodé. Můžete ji použít jako zdobení či z ní přímo vytvořit originální doplňky. Od stylových mašliček, věnců na dveře, krásné ubrusy, přes zdobení květináčů, dárků až po zkrášlují stuhy a estetické výzdoby.  

Tip na oživení jídelního stolu 

Je obecně známo, že jídlo, které krásně vypadá, chutná také mnohem více. Využijte toho. Prostřete tentokrát trochu netradičně a ozdobte jídelní stůl dekoracemi z juty. Uvidíte, že při pohledu na krásně nazdobený stůl vám ihned vyhládne.  

Vytvořte si například jednoduché jutové kapsy na příbory. Postačí vám k tomu pouze 12 cm široký jutový pás ozdobený krajkou. Jeho délku si zvolte podle velikosti vašich příborů.

Pás z jedné strany přehněte zhruba do poloviny jeho délky. K němu následně jednoduchým stehem přišijte okraje kapsyPro ještě slavnostnější vzhled si můžete kapsu dozdobit drobnou mašličkou. Teď už stačí jen vložit příbor, prostřít a můžete nosit na stůl. Tak dobrou chuť. 

  Juta
Zdroj: www.jjshouse.com

« Zpět