Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz

Letní dekorace na zpříjemnění léta

Levandule 40 cm

Oživte svůj domov s kouzlem levandule a vytvořte tak úžasnou sezonní dekoraci. Naše autentické a vysoce kvalitní levandule dodávají skvělou atmosféru a vytvářejí pocit klidu a pohody. Užijte si léto i vy s našim unikátním umělým svazkem levandule.

Levandule 40cm

Barevní motýlci 144ks

Oživte svůj prostor hravými barevnými motýlky ze dřeva. V setu najdete 144 krásných motýlků ve třech veselých barvách – žluté, růžové, zelené. Každý motýlek je pečlivě vyroben z kvalitního dřeva a natřen kvalitní netoxickou barvou. Jsou skvělým doplňkem pro dekoraci vnitřních i venkovních prostorů. Své místo mají hlavně na stěnách, oknech, zahradních plotech nebo jako součást květinových aranžmá. Může být také volbou pro různé příležitosti, jako jsou oslavy, dětské párty nebo zahradní večírky.

Barevní motýlci 144ks

Plachetnice - dřevěná dekorace

Oživte svůj interiér námořní atmosférou s naší dřevěnou dekorací plachetnice na dřevěném stojanu. Tato krásná dekorace je navržena jako plachetnice s plachtou z pruhované látky a bavlněným provázkem, což jí dodává autentický vzhled. Je vyrobena z kvalitního dřeva a pečlivě zpracována, aby vypadala jako skutečná plachetnice na moři. Stojan ze dřeva dodává dekoraci stabilitu a umožňuje ji tak postavit na různá místa ve vašem domě. Skvělá volba pro všechny milovníky námořního stylu a mořských motivů.

Plachetnice

Květinový věnec 25 cm

Přidejte do svého prostoru přírodní krásu a eleganci s naším umělým květinovým věncem. Tento nádherný věnec je pečlivě navržen tak, aby vypadal autenticky. Skládá se z kvalitních látkových květů, plastových a pěnových zelených listů, které dodávají věnci plnost a realistický vzhled. Jelikož jsou věnce vyrobeny z trvanlivých materiálů, tak zajišťují dlouhou výdrž a mohou být použity opakovaně. Skvělá volba pro různé dekorace, jako jsou vchodové dveře, stoly, zdi, nebo jako dekorace na svatební obřady a další události.

Květinový věnec

« Zpět