Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz

Letní novinky v našem e-shopu

Před nedávnem jsme pro vás hned od několika výrobců floristických a aranžérských doplňků objednali novou várku dekorací a doplňků pro vaše šikovné ruce. Něco na blížící se léto, něco na svatby a zbytek pro využití v jakémkoliv ročním období. Zkrátka samé pěkné věci. 

Konečně větší část dorazila a tak se můžeme pochlubit novinkami v naší nabídce.

 

Stuhy kam se podíváš

Dorazila nám například překrásná barevná bavlněná krajka, kterou nabízíme ve více barvách. Dlouhý návin 3 metry vám umožní spoustu kreativních variací. Nejrůznějších stuh a stužek máme v naší nabídce několik desítek vzorů a typů – atlasové stuhy, krajové, saténové, látkové stuhy a spoustu dalších.

 

Naskladnili jsme také překrásné stuhy s roztomilým potiskem lístků, vloček, kytiček, které můžete použít nejen do vašich květinových a jiných dekorativních aranží, ale také při pátrání po inspiraci na svatební dekorace.

Se svatbami se v jarních a letních měsících tradičně roztrhl pytel, takže jsme doplnili i náš sortiment svatebních dekorací a doplňků. Určitě si zamilujete překrásné svatební krajky, vhodné nejen pro dekoraci stolu na svatební hostinu. Doplnili jsme také různé doplňky jako jmenovky na stůl s různými tvary, svatební knihu hostů, mašličky, svatební bublifuk a spoustu drobností, které udělají svatební den novomanželů ještě krásnější. Svatební hosté jistě ocení i diskrétní, ale přímočaré ozdobné pouzdro na peníze coby dar novomanželům.

Bez ohledu na roční období můžete ve vašich květinových aranžích a různých dekoracích využít i novinky z naší nabídky sušiny – sušených květin a rostlin. Skvěle vypadá například plastypernum natur, cca 4-6 cm velký plod rostliny, která ozvláštní každou aranži. V nabídce sušených rostli si nenechte ujít také tzv. palm male ve tvaru beraních rohů, které vypadají přímo magicky a ve vašich aranžích si je doslova zamilujete. Prodáváme je po deseti kusech za příznivou cenu. Jako podklad nebo doplněk dekorací se hodí i plátky z břízy, které máme ve rozměrech o hraně cca 2,5 cm a 1,5 cm a velký formát 20x 15 cm. Překrásná přírodní dekorace je také lotos, který máme hned ve třech velikostech a

 

 

« Zpět