Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz
  • Domů
  • Novinky
  • Léto s Dekor Ribbons v časopise Profi Florista

Léto s Dekor Ribbons v časopise Profi Florista

Časopis Profi Florista jako již po několikáté publikoval zajímavý článek, který kreativně využívá zboží z nabídky našeho e-shopu. Tentokrát připravila nesmírně talentovaná Hana K. Šebestová několik letních odlehčených dekorací s využitím našich doplňků pro kreativní aranžování.

Do aranží se tak v duchu odlehčení a jednoduchosti dostaly stuhy a stužky, vázací ozdobné dráty, perličky, srdíčka, brože a další drobné doplňky.

Jak sami vidíte, překrásný základ květinové vazby se dá vytvořit i z kreativně využité rafie, která je ve spodní části stočena do kornout. Střed pak může klidně tvořit zelený florex, který krásně nasákne vodou a udrží vaše květy déle čerstvé. Jednotlivé velmi jemné stužky mezi květy jsou doplněny o blíštivé ozdobné brože.

Na dalším obrázků můžete vidět, jak snadné je vytvořit ze zdánlivě obyčejné sklenice díky květované stužce s dřevěným srdíčkem překrásný designový doplněk vaší kuchyně a domácnosti. Je to tak snadné. Stužka kombinovaná se zavěšovacími dřevěnými srdíčky je velmi něžná a hodí se nejen pro květinové vazby a dekorace, ale i jako doplněk pro slavnostní příležitosti, prostírání, balení svatebních oznámení apod.

« Zpět