Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz
  • Domů
  • Novinky
  • Nastal čas se dopředu připravit na Velikonoce

Nastal čas se dopředu připravit na Velikonoce

I když se to možná nezdá, je právě ten nejvyšší čas připravit do vašeho květinářství nebo prodejny s dekoračními potřebami zásoby na blížící se Velikonoce. Vneste do vaší nabídky pravou velikonoční sváteční atmosféru. Nebo si pořiďte některou z velikonočních dekorací pro ozdobu vaší domácnosti.

V kombinaci s vašim umem a troškou šikovnosti můžete vytvořit překrásné velikonoční dekorace, které budou ozdobou každého interiéru. Mnohdy k tomu stačí husté a vzrostlé velikonoční osení, což je vlastně čerstvě vzrostlý ječmen, nebo pšenice. Vyklíčení je jednoduché a v proutěném košíčku bude vypadat geniálně. Do osení stačí umístit kraslici, nebo typických symbolů velikonoc – velikonočních vajíček, slepiček a zajíčků a uděláte velkou parádu.

Neomezujte se však ve vaší fantazii a pusťte se i do odvážnějších dekorací. Využijte produkty z naší velikonoční nabídky k tvorbě efektních dekorací na stůl, nebo závěsných jarních věnců na dveře.

Do květináčku s osením snadno umístěte některou z velikonočních zapichovacích dekorací a květináč ozdobte barevnou stuhou s květinovým vzorem. Bude vypadat skvěle.

Podívejte se na naši nabídku velikonočních zapichovacích dekorací

 

 

Velikonoční dekorace do vázy

V mnoha ohledech platí, že v jednoduchosti je síla. Týká se to i velikonočních dekorací. Najděte doma skleněnou vázu, prakticky libovolné velikosti. Sežeňte typické jarní rostliny, jako narcisy, hyacinty a fixujte je ve váze mechem. Mech navíc narcisům perfektně udrží vlhké prostředí, které potřebují pro svou krásu. Jednoduše také můžete do vázy umístit několik velikonočních vajíček, mezi ně ukotvit narcisy a vše zalít vodou. Pokud máte doma skleněné svícny, naaranžujte do nich mech nebo nechte vzklíčit řeřichu a do ní umístěte barevná velikonoční vajíčka. Jaro, které snad již brzy přijde, hýří všemi barvami a je třeba si jich pořádnou porci vnésti i do vašeho interiéru.

 

Velikonoční dekorace na dveře

Na vaše vchodové dveře můžete vykouzlit krásnou dekoraci na proutěném základu. Na ten s využitím floristického drátku nebo tavící pistole připevněte jarní květy, zavěšovací vajíčka, větvičky a další přírodní materiál.

 

Velikonoční dekorace na stůl

Nádherný velikonoční stůl s veselým a barevným aranžmá stačí vytvořit na pěkném tácu. Použijte hyacinty včetně cibulek. Kombinujte s mechem, větvičkami nebo jarním osením. Přidejte některou z našich velikonočních dekorací podle vašeho výběru. Kromě tácu jsou na stole pěkné i barevné skleničky a vázičky s jarními květinami, kraslicemi a skořápkami a velikonočními figurkami. Nebojte se kombinovat barvy. Vždyť o nich Velikonoce jsou.

 

« Zpět