Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz

Není látka jako látka

Aby výsledky vašeho kreativního tvoření a usilovné práce byly perfektní, budete potřebovat kvalitní materiál.  

V našem sortimentu proto najdete tkaniny z umělého i přírodního vlákna, jako juta nebo samet, které vám zaručí nádherný vzhled a tvar vašich výtvorů. Tkaniny jsou skvělým pomocníkem při zdobení dárků, poslouží také jako dekorace do domácnosti nebo jako přírodní aranžmá. 

Nepřehlédněte v naší nabídce tkanin zejména jutu s decentní bílou krajkou, která jemně zdobí její okraje a propůjčuje jí tak jedinečný vzhled. Přírodní materiál juty skvěle poslouží jako ozdoba floristického zboží nebo jako stylový doplněk pro vaše kreativní nápady. Navíc juta v kombinaci s bílou krajkou se nádherně vyjímá na svatebním prostírání.  

Velkou parádu udělá také hedvábný saténZ něj můžete vytvořit mašle nebo stuhy. Satén je díky svému vláknu velmi příjemný na dotek. Skvěle se proto hodí jako elegantní svatební dekorace židlí a stolů. 

Pro oživení se nebojte sáhnout ani po krajkových tkaninách v pestrobarevných barvách či látkách s potiskemTěmi vdechnete život vašemu jídelnímu stolu, ale kouzelně v nich budou vypadat i zabalené dárky. 

Tak už na nic nečekejte a nechte se inspirovat různými barvami, vzory a materiály látek, které dodají vašim tvůrčím nápadům dokonalou finální podobu.  

Tkanina
Zdroj: www.pixabay.com

« Zpět