Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz

Party dekorace pro každou příležitost

Uspořádejte si skvělou zahradní nebo domácí party. Připravili jsme si pro vás všechny potřebné ingredience, které vaši oslavu promění v nezapomenutelný zážitek. V kompletním setu najdete 20ks papírových slámek výhradně do studených nápojů, 6ks papírových obalů na sladké muffiny, 6ks dortových svíček na sfouknutí, 6ks nafukovacích balonků s různými motivy a pro vyvrcholení dortového rituálu papírové konfety s flíčky, které dodají večírku tu pravou atmosféru. Překvapte své hosty a uspořádejte nejlepší party léta. 

party set - žlutý

Pumpička na balonky

Jednoduchá a spolehlivá plastová pumpička na nafoukání balonků! S naší pumpičkou bude nafoukávání balonků hračka. Díky ergonomickému designu je použití pohodlné a rychlé, což vám ušetří čas a energii při přípravě vaší oslavy, ať už je jakákoliv. Nechte se unést kreativitou a vydejte se na cestu bezstarostné zábavy s naší pumpičkou. 

Pumpička na balonky

Balonky hladké - 25 cm

Přineste do svého života více barev a radosti s naším mixem barevných hladkých balonků. Náš set obsahuje 50 kusů, a skládá se z mixu různých veselých barev. Každý balonek je navržen tak, aby dodal vašim oslavám zvláštní pocit kouzla. Jsou také ideální i pro jakoukoliv příležitost, ať už se jedná o narozeniny, svatbu nebo jiné radosti. Nechte fantazii volný průběh a zažijte jedinečné okamžiky s naším balonkovým setem.

Balonky hladké 25 cm

Honeycomb - papírová koule 10 cm

Honeycomb - papírová koule 20 cm

Honeycomb - papírová koule 30 cm

Oživte svou oslavu s našimi Honeycomb papírovými koulemi. Vyberte si z různých velikostí a přineste do své dekorace hravost a radostné prvky. Naše lehké a kvalitní papírové koule jsou ideální volbou pro vytvoření pohodové a příjemné atmosféry, ať už k výzdobě svatebního sálu, altánku nebo zahradní party. Buďte kreativní a vytvořte unikátní výzdobu dle vašich představ. Objednejte ještě dnes a vyzdobte si svou vysněnou oslavu.

Honeycomb

Dárková krabička SWEETS

Vyzdobte své dárky hravým a sladkým stylem s naší dárkovou papírovou krabičkou sweets s puntíky, které dodávají designu radostný a hravý vzhled. Ideální pro balení různých menších dárků, které chcete předat svým blízkým. Je vyrobena z kvalitního a pevného papíru, aby byl váš dárek bezpečně a stylově zabalen.

Dárková krabička sweets

 

 

 

« Zpět