Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz
  • Domů
  • Novinky
  • Podzimní inspirace z Dekor-ribbons.cz - Proutěný koš osázený vřesy

Podzimní inspirace z Dekor-ribbons.cz - Proutěný koš osázený vřesy

protěný koš s podzimními květyProutěný věnec o velikostech 20 cm, 25 cm a 30 cm je u nás v e-shopu nyní k dostání ve světlém odstínu z vinného proutí a v tmavě hnědém z přírodního proutí. S přicházejícím podzimem jej můžete využít k vysázení podzimních květin, jakými jsou např. chryzantémy, astry, ozdobné papričky, vřesy…

Pro inspiraci jsme pro vás připravili pár dekorací.

  1. Použijte například  proutěný věnec z hnědého proutí o průměru 30 cm. Vnitřek je vyložený igelitem, který slouží proti prosáknutí vody při podlévaní.
  2. Do koše vložte 4 květináče s vřesy, které mají max. průměr 10 cm. Vřesy vkládejte buď ve stejné barvě anebo střídejte růžový a bílý.
  3. Vsazení květináčků s vřesem do proutěného věnceUprostřed koše je otvor, do kterého vložte vázu o průměru max. 9 cm, do které vložte řezané květiny, např. slunečnice s astrami . Květiny ve váze po odkvětu můžete nahradit zase čerstvými.
  4. Pro delší trvanlivost květin ve váze, můžete použít výživu pro řezané květiny do vody. Zpevněný střed pro vázu je pouze u koše z přírodního proutí.
  5. Koš můžete ještě dozdobit mašlí. V našem případě jsme použili bavlněnou krajku 4 cm v krémové barvě. Koš bude vypadat hezky také omotaný jutovou stuhou nebo jakoukoli jednobarevnou stuhou.

TIP PRO VÁS:

Nepřehlédněte naši širokou paletu dekorativních stuh a stužek

Toto aranžmá vám může vydržet celý podzim a zkrášlí vám např. vstup do domu, terasu, venkovní schodiště,…

 

« Zpět