Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz
  • Domů
  • Novinky
  • Tipy jak vyzrát na svatební dekorace pro vaše auto

Tipy jak vyzrát na svatební dekorace pro vaše auto

Zdobení svatebních aut patří již k tradicím, které slavnostně zahajují každou pořádnou svatbu. Ostatně, slavnostní příjezd si novomanželé pamatují už po celý svůj život. Pojďme si tedy říct, jaké dekorace zvolit pro zdobení auta nevěsty, ženicha a svatebčanůJsou to právě drobné detaily, které dovedou tento slavnostní den k dokonalosti. 

Nejvíce úsilí a času na přípravy zabere samozřejmě auto nevěsty. Výzdobu barevně slaďte nejen s barvou laku vozidla, ale také se svatební kyticí a tím i celkovou výzdobou svatby, na což se někdy zapomíná. Ke zdobení můžete použít různé dekorace a květinové aranžmá. Nikdy však nezapomínejte, že méně je někdy více. Svatební auto s velkým množstvím zdobení bude působit přeplácaně a ozdoby vám někdy můžou dokonce omezovat výhled na cestu. 

Než se tedy pustíte do zdobení, je potřeba uvědomit si pár důležitých věcí: 

Zdobení či květinové aranžmá velmi pečlivě připevněte na kapotu auta, obzvlášť pokud svatební kolona povede po dálnici. V takovém případě doporučujeme použít silikonové přísavkyTy skvěle udrží i složitější vázání kyticeV případě, že plánujete kapotu auta ozdobit živými květinami, je vhodná přísavka s FLOREXEM. Ta perfektně zadržuje vodu a vaše květiny tak zůstanou krásně čerstvé po celý den. 

Další alternativou přichycení výzdoby na vašem autě jsou elegantní mašle a stuhyTy se dají krásně obvázat na zpětné zrcátko, kliku od auta nebo třeba přichytit kapotou.   

Zejména v létě si také dejte pozor na to, abyste nenechali krásně nazdobené auto na přímém sluníčku. Pamatuje na to obzvlášť pokud vlastníte auto v černé barvě. Vysoké teploty by totiž mohly velmi uškodit nejen živé, ale dokonce i umělé květinové výzdoběKvěty proto vždy aranžujte na nějakou podložku jako je dečka nebo organza. U živých květin nezapomeňte zajistit dostatečný příjem vody, skvělou volbou jsou ampule s vodou a květinovou výživou. Pak už stačí auto nevěsty držet co nejvíce ve stínu a máte skoro vyhráno. 

Pokud si se zdobením auta chcete skutečně vyhrát, sáhněte také po magnetických SPZ s názvem novomanželé, nevěsta či ženich, které se dají jednoduše přichytit na vaši stávající registrační značku. Tohle zdobení je ovšem vhodné použít pouze na focení svatebních fotografií nebo když vozidla máte zrovna zaparkovaná. 

Obecně platí, že výzdoba ženichova auta bývá skromnější než jeho nastávající. Zároveň však musí být snadně rozeznatelné od ostatních aut svatebčanů. Obvykle k tomu stačí jedna dominantní dekorace, která zaručeně odliší vozidlo ženicha od ostatních. Určitě nešlápnete vedle s elegantním cylindrem obvázaným stuhou, menším panáčkem na přední kapotě nebo třeba vkusnou podkovou.   

Pro výzdobu aut svatebčanů doporučujeme zvolit univerzální ozdoby. Každý svatebčan má totiž jiné auto, a tak není možné sladit výzdobu se všemi účastníky svatby. Pro tuto situaci je proto skvělou volbou jednoduchá, ale elegantní stuha ve tvaru V, umístěná na přední kapotěVelmi se osvědčily také mašle na zrcátkách a klikách auta, které připevněte uzly, nikoliv špendlíky, které poškrábou lak auta. 

Na závěr už zbývá jenom připomenout základní pravidla, která zaručí perfektní vzhled vašeho svatebního auta  umýt, vysát a vyleštit. Bez toho může být vaše auto sebevíce nazdobené, ale přesto nebude nikdy perfektní.  

 

« Zpět