Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz

Vánoční dekorace do vašeho interiéru

Zima a Vánoce nám již nemilosrdně klepou na dveře. První sněhové vločky již letos také napadly, i když se rychle rozpustily. To však neznamená, že si kousek pravé zimní atmosféry nemůžete udělat snadno i u vás doma.

Seznamte se s novinkami, které jsme pro vás připravili na letošní zimní sezónu. Z naší nabídky vánočních dekorací a zimních dekorací si určitě vyberete.

Tkaniny a stuhy na vánoční stůl

Stuha se stromečkem bude skvělá při využití do adventních věnců. Nabízíme jí v několika barevných variantách pro nejrůznější vánoční dekorace. Skvěle poslouží i další jutové stuhy s vločkami.

Vánoční a sváteční stůl se rozhodně také neobejde bez ubrusu s vánoční tematikou. Pokud ale nefandíte ubrusům, určitě využijte překrásnou jutu s vločkami, která navodí perfektní vánoční atmosféru. 

dekorace na stul

Kromě spousty stuh, stužek a tkanin s vánočním dekorem jsme nově naskladnili i další vánoční dekorace, které dokonalý dojem z vašeho interiéru jen umocní.

Zimní dekorace s přírodními motivy

Překrásné dekorace s nádechem zimy a přírody představují hlavně různé zasněžené větvičky. Máme jich v nabídce hned několik. 

zasněžené větvičky

Ozdoby na vánoční stromeček

Novinky máme i na váš vánoční stromeček. Zavěšovací dekorace máme v mnoha variacích a barvách a hodí se pro jakoukoliv barevnou kombinaci na stromečku. 

dekorace na stromecek

 

Zimní doplňky do interiéru

Kromě dekorací na vánoční stromeček a na váš vánoční stůl nabízíme celou řadu dalších zimních a vánočních dekorací k zavěšení, nalepování nebo k zapichování do květináčů. 

dekorace do interieru

« Zpět