Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz

Velikonoce plné tvoření

Letošních Velikonoc se dočkáme o něco dříve, a to hned na začátku dubna. Velikonoční svátky jsou spojeny s krásně nazdobenými kraslicemivěnečky, se zajíčky a dalšími, typicky velikonočními dekoracemi. Vyrobte si jednoduchou, ale krásnou velikonoční ozdobu, kterou zvládne opravdu každý.

Budete potřebovat pouze menší věnec z větviček (klidně můžete použít věnec z ratanu), dvě vajíčka, ozdobnou trávu, dlouhou lesklou šňůrkudrobné dřevěné dekorace, kterými krásně doladíte celý výtvor. Neobejdete se ani bez nůžek, sekundového lepidla a trochy té trpělivosti. 

 Postup: 

  1. Nejprve si připravte ozdobnou trávu. Její stonky zkraťte do takové délky, aby nepřečuhovaly z věnečku. Poté ji opatrně natřete tenkou vrstvou sekundového lepidla a přiložte k přichystanému věnci. 

  1. Nyní přichází na řadu lesklá šňůrka. Té ustřihněte tolik, abyste ji mohli několikrát přehnout a vytvořit z ní uzlík, na jehož konci vznikne smyčka. Šňůrku poté přilepte k již držícímu trsu ozdobné trávy. 

  1. V dalším kroku umístěte na věnec dvě vajíčka. Můžete je nechat bílá nebo je nazdobit podle vlastní fantazie. Záleží pouze na vás.  

  1. Na závěr naaranžujte na celý věnec dvě menší dřevěné dekorace. Aby z věnce nespadly, nezapomeňte je lehce přilepit k ozdobné šňůrce nebo přímo k věnečkuSkvěle tak ozdobí jeho celkový vzhled. 

  1. Věnec pak umístěte na bílou podložku, na které krásně vynikneTradá, jednoduchá, ale krásná dekorace je na světě. Skvěle bude vypadat třeba na jídelním stole nebo poličce vaší skříně.


Zdroj: www.pinterest.ie/wellova

« Zpět