Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz
  • Domů
  • Píší o nás - Dekor-ribbons.cz

Píší o nás

Kde se o nás píše a nebo psalo?

Rádi se pochlubíme tím, kde se o našich produktech a o našem velkoobchodu píše.

Blogy

Pavla Studihradová - Pastu

O našich produktech psala úspěšná blogerka Pavla Studihradová na svém blogu Pastu-pohoda.blogspot.cz. Děkujeme, skvělé články a skvělé dekorace. Pavla FAKT UMÍ :-)

Pugétek, který nikdy neuvadne

Pavla Studihradová připravila překrásnou prezentaci s využitím našich aranžérských potřeb, drátků a sušených plodů. A má pravdu. Garantujeme, že takto připravená kytice vám opravdu NIKDY neuvadne. Dokonce si neřekne ani o kapku vody. :-)

Celý článek: Pugétek, který nikdy neuvadne


Suché plody, semínka, drátky

Další z řady článků, kde paní Pavla připravila z našich floristických drátků a dalších pomůcek překrásnou a sezónní dekoraci. Bukvice se dají najít pod vzrostlými buky každou chvíli, takže není problém je kdykoliv sebrat a vytvořit z nich překrásné aranže.

Celý článek zde: Suché plody, semínka, drátky

sušené plody, bukvice

Hrátky s drátky

 Pavla Studihradová je prostě obrovský talent. Ve svém únorovém článku mistrně předvedla, jak je možné využít drátky a další aranžérské pomůcky.

Celý článek zde: Hrátky s drátky

hrátky s drátky

Věčně rozkvetlý truhlíček

Nabízíme i okrasné truhlíčky a obaly na květináče. Proto jsme ve oslovili Pavlu Studihradovou, aby předvedla, jak krásně se dají využít při kreativní práci.

Celý článek zde: Věčně rozkvetlý truhlíček

věčně rozkvetlý truhlíček

Časopis Profi Florista

 

Prezentace našeho e-shopu a velkoobchodu v časopise Profi Florista, kde jsme publikovali článek s tematikou Svatebních doplňků. Časopis Profi Florista povolal několikanásobného mistra republiky Jaromíra Kokeše, aby z využil zboží z naší nabídky do svých svatebních vazeb.

Svatební doplňky z Dekor-ribbons.cz (PDF) - celý článek

svatební dekorace - časopis Profi Florista

 

Vánoce s vůní skořice

Listopadové číslo časopisu Profi Florista z roku 2015 zveřejnilo náš článek s využitím dekorací a potřeb pro floristy. Tentokrát se využily zejména proutěné koše, vánoční aranže a sušené květiny a plody.

Vánoce s vůní skořice (PDF)  - celý článek

vánoční dekorace z dekor-ribbons na profi florista

 

Podzimní Profi Florista trend

Podzimní prezentace našich výrobků v časopise Profi Florista. Prezentovali jsme především naši nabídku proutěných výrobků a sušených květin a dekorací.

Podzimní Profi Florista trend (PDF) - celý článek

 

Jarní vydání Profi Florista

V jarním vydání časopisu Profi Florista bychom vás rádi seznámi s naší nabídkou jarních a velikonočních dekorací. Naše dekorativní a aranžérské pomůcky posloužily k tvorbě překrásných věnců s jarní tematikou a také dalších jarních aranží.  Jednotlivé aranže a zboží z tohoto vydání najdete v samostatném článku o jarních dekoracích.

Jarní Profi Florista (PDF) - celý článek
 

 

 

 

Uložit

Uložit

Uložit