Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz

Novinky

Barevné podzimní dekorace rozzáří váš domov

Léto je téměř u konce a podzim nám pomalu klepe na dveře. Je potřeba naladit se na podzimní vlnu a pozměnit bytovou výzdobu. Inspirujte se krásnými barevnými dekoracemi.

Návod na růže ze saténové stuhy

Svatby jsou v plném proudu a nevěstě nesmí chybět krásná svatební kytice. Není nutné, aby byla vždy z živých květů. Podívejte se na návod jak vytvořit saténové růžičky, ze kterých můžete následně složit celou kytici.

Hravé letní dekorace z produktů Dekor – ribbons

Léto je v plném proudu a vy nevíte co s volným časem? Ozdobte si domov krásnými květinovými dekoracemi z našich produktů.

Flower box – vytvořte a darujte netradiční kytici

Flower box nebo také květinový box je aktuálním trendem v darování květin. Vytvořte si jej také a potěšte své blízké krásnou květinou v netradičním stylu.

Dekorace na svatební stůl

Svatební tabule patří, stejně jako krása nevěsty, k důležitým momentům celkové atmosféry dne. Tabule musí potěšit nejen chuťové pohárky hostů, ale také oči. Přinášíme vám pár tipů na dekorace svatebního stolu.

Podzimní inspirace z Dekor-ribbons.cz - Proutěný koš osázený vřesy

Dekorativní inspirace pro vaše podzimní tvoření. Překrásný proutěný věnec z vinného proutí s typicky podzimními květy.

Jarní dekorace z produktů Dekor-ribbons.cz

Cítíte tu vůni? Jaro je opět tady! Příroda se pomalu mění z šedých nudných odstínů do krásných pestrých barev. Než se tak stane, pomozte jí krásnými dekoracemi z našich produktů.

Velikonoční dekorace

Čerstvé květiny, malované kraslice a ostatní drobnosti, to vše k Velikonocům neodmyslitelně patří. Ozdobte si také svůj domov. Nevíte jak na to? Tady od nás máte pár tipů!

Letní novinky v našem e-shopu

Spousty nových stuh, stužek, svatebních dekorací a překrásných sušených rostlin a květů, které oživí každou vaši aranži. 

Párty dekorace nově v našem e-shopu

Připravte se na pořádnou party. Na e-shopu nově najdete barevné a hravé party dekorace