Vyberte měnu
Velkoobchod
736 411 278info@dekor-ribbons.cz

Novinky

Keramické dekorace na váš stůl

Vyberte si z naší nabídky hrníčků a dalších dekorací vyrobených z keramiky nebo porcelánu.

Letní dekorace na zpříjemnění léta

Léto je obdobím dovolených, odpočinků a relaxace. Proto jsme přidali do naši nabídky dekorace, které jakkoliv souvisí s létem, s našimi vzpomínkami na dovolenou, na měsíce odpočinku...

Party dekorace pro každou příležitost

Plánujete narozeninovou oslavu, párty nebo rozlučku se svobodou? Určitě nezapomeňte na patřičné dekorace, které podtrhnout slavnostní den.

Co je to organza a jak ji použít

Spousta z nás možná slyší toto slovo poprvé. I když o tom nevíte, určitě jste ji už někdy viděli. Tento oblíbený kousek má totiž široké spektrum využití. 

Ozdobné obaly na květináče

Obaly na květináče udělají radost vám i návštěvě. Nechte se inspirovat naší nabídkou ozdobných obalů různých druhů. 

Jarní inspirace

Oslavte příchod jara a nechte se inspirovat jarními dekoracemi z našeho e-shopu.

Jarní dekorace pro všechny

Jarní dekorace a originální výzdoba vašeho domova potěší nejen vás, ale také návštěvu. Podívejte se, jak vytvořit výzdobu, která udělá váš domov veselejší a barevnější. 

Máte rádi pistácie? Vyrobte si ze zbylých skořápek skvělou dekoraci!

Také patříte mezi milovníky pistáciových oříškůpo kterých zůstávají hromádky naloupaných skořápek? Než se rozhodnete je vyhodit, podívejte se, jak skvěle se dají využít jako krásná dekorace.

Svatební dekorace trochu jinak

Poslední rok změnil organizování a výzdobu svateb úplně od základů. Podívejte se proto na pár tipů na svatební dekorace, které letos budou na svatbách dominovat. 

Pařez jako zahradní dekorace. Jak na to?

Poradíme vám, jak se zbavit nevzhledného pařezu na vaší zahradě a udělat z něj originální dekoraci, kterou vám sousedi budou jenom závidět. 

1 2 3 4 Další